Optika Zagreb

Optika Zagreb

Optotim, City Center One West, Jankomir  33, http://www.optotim.com/

Ana optik, Žumberačka 3

Ars Vivendi, Bauerova 12
Corrigo,, Dr. Hrvoje Raguž, Ilica 64
Gle! Optika, Kvaternikov trg 10
Livision optika, Ul. Grada Vukovara 58a, http://www.livision-optika.com/

Livision optika, Medveščak 25, http://www.livision-optika.com/

Medi Lens, Langov Trg 3, http://www.poliklinika-oftalmologija-gastroenterologija.hr/ocna/medi_lens.htm
Mibo lens d.o.o, V Poljanice 4
Mipy Optika, Draškovićeva 8 
Moja optika, Savska cesta 179
Ocularia, Ilica 158
Oculus, Ilica 31
Očna ordinacija dr. Deban, Magazinska 25
Očna poliklinika Bilić Vision, Ksaverska 45
Očna poliklinika Okulistički centar, D.Gervaisa 22, www.okuc.hr
Očna poliklinika Okulistički centar, Maksimirska 94, www.okuc.hr
Oftalmološka ordinacija dr. Vukas, Ilica 129, http://www.ocna-poliklinika-dr-vukas.hr/

Optički studio Monokl, Frankopanska 2, http://www.monokl.hr/
Optički studio Monokl, Maksimirska 115, http://www.monokl.hr/
Optički studio Monokl, Barčev Trg 3, http://www.monokl.hr/
Optički studio Monokl, Ilica 248, http://www.monokl.hr/

Optika Anda, City Center One East, Slavonska avenija 11d, optika-anda.com

Optika Anda, City Center One West, Jankomir 33, optika-anda.com
Optika Aralica, Ilica 152
Optika Aralica, Lastovska 2
Optika Beljan, Radićeva 13
Optika Ćurin, Maksimirska 26, www.optika-curin.hr

Optika Dorime, Ilica 288, http://www.optika-dorime.hr/

Optika Erjavec, Jurišićeva 23
Optika Erjavec, Ozaljska 52
Optika Formula R&R, Šubićeva 29
Optika Formula R&R, Heinzelova 9
Optika Gita, Kustošijanska 6, www.optikagita.hr
Optika Jo-Jo, Vlaška 70, www.jojo-optika.hr
Optika Jo Jo, Ivanićgradska 38 (Dom Zdravlja Pešćenica), www.jojo-optika.hr
Optika Jo Jo, Super Konzum Dubec, Avenija Dubrava 241, www.jojo-optika.hr

Optika Jo Jo, Super Konzum Dubrava, Dankovečka 95, www.jojo-optika.hr
Optika Jo Jo, Super Konzum Dugave, Sarajevska 6, www.jojo-optika.hr
Optika Jo Jo, Ninska16, Sesvete (Dom Zdravlja Sesvete), www.jojo-optika.hr

Optika Jo Jo, Super Konzum, Ulica grada Vukovara 275, www.jojo-optika.hr
Optika Kobačić, Avenija Dubrava 5, http://optika-kobacic.com/
Optika Kobačić, Dankovečka 1, http://optika-kobacic.com/
Optika Knezović, Green Gold Centar, Radnička cesta 52, http://www.knezovic.com.hr
Optika Knezović, Vrabečak 4, DZ Zapad, http://www.knezovic.com.hr
Optika Kraljević, Gajeva 19, http://www.optikakraljevic.hr/
Optika Kraljević 1, Hebrangova 8, http://www.optikakraljevic.hr/
Optika Kraljević 2, Varšavska 1, http://www.optikakraljevic.hr/
Optika Kraljević 3, Importanne Centar, http://www.optikakraljevic.hr/
Optika Kraljević 4, Trg.Stjepana Konzula 4, http://www.optikakraljevic.hr/
Optika Križan, Ilica 174, http://www.optika-krizan.com/
Optika Lens, Ilica 69, http://optika-lens.com.hr/

Optika Lenija, Krapinska ulica 5

Optika Lente, Kneza Branimira 119, t.c.Kaufland,www.optika-lente.com
Optika LCL, Ilica 37, http://www.lcl-optika.hr/web/
Optika Long Vision, Šetalište 150. brigade 3, http://www.longvision.hr/
Optika Luna, Shopping Centar Prečko, Slavenskoga 1, http://optika-luna.hr/
Optika Luna, Ozaljska 9, http://optika-luna.hr/
Optika Luna, Huzjanova 2 (Super Konzum Gajnice), http://optika-luna.hr/
Optika MaxiLens, A.Topića Mimare 30, www.maxilens.hr
Optika Očalinko, Bubnjaračka 2
Optika Omega, Radnička cesta 43 (Mercator centar)
Optika Omrčen, Radauševa 1
Optika Optomed, Heinzelova 39, www.optika-optomed.hr
Optika Slon, Petrinjska 43
Optika Sokol, Bolnička 97
Optika Stepinac, Lastovska 2a, http://www.optikastepinac.hr/
Optika Stepinac, Pod Zidom 4, http://www.optikastepinac.hr/
Optika Stepinac, Lanište 20, http://www.optikastepinac.hr/

Optika Šarić, Tkalčićeva 13, http://www.optikasaric.hr/kontakt.html

Optika Šota, Vojina Bakića 1
Optika Vita, Sveti Duh 5
Optika Vitrum, Masarykova 12, http://www.vitrum.hr/
Optika Visual, Horvaćanska cesta 43, http://www.optikavisual.com/
Opto Centar, Vlaška 64, http://www.opto-centar.hr/
Opto Contact, Vodovodna 10, http://www.optocontact.hr/
Optotim, poliklinika i optika, Bogovićeva 1, http://www.optotim.com/
Optotim, Ilica 28, http://www.optotim.com/
Optotim, Arena centar, Lanište 32, http://www.optotim.com/

Optotim, Avenue Mall, Avenija Dubrovnik 16, http://www.optotim.com/

Optotim, City Center One West, Jankomir  33, http://www.optotim.com/

Optotim, City Center One East, Slavonska Avenija 11D, http://www.optotim.com/
Poliklinika Dr Bilić, Ksaverska 45
Poliklinika Knezović Vision Group, Green Gold Centar, Ulica grada Vukovara 269F, http://www.knezovic.com.hr
Prizma Com, Kennedyev trg 11
Salmoiraghi&Vigano, Škorpikova 34, King Cross Centar, www.centaroptike.com
Visus Clinic centar, Importane Galerija

Povratak na popis gradova

Dailies Total 1

Dailies Total 1

Isprobajte novi revolucionarni proizvod s jedinstvenom WATER GRADIENT* tehnologijom. Otkrijte zašto ima toliko novih, zadovoljnih korisnika!

Gdje kupiti?

Gdje kupiti?

Gdje kupiti Alcon kontaktne leće? 
Alcon kontaktne leće i otopine za čišćenje potražite u svim boljim optikama.

AIR OPTIX COLORS kontaktne leće u boji

AIR OPTIX COLORS kontaktne leće u boji

Do sada ste mogli učiniti mnogo za dobar izgled s dobrom kozmetikom, pametno izabranom odjećom ili fitnessom. Sada možete učiniti svoje oči još ljepšima.

Česta pitanja o kontaktnim lećama

Česta pitanja o kontaktnim lećama

Na pitanja o kontaktnim lećama odgovarao je dr. sc. Dean Šarić

Focus Dailies kontaktne leće

Prijava za Newsletter

U polje upišite email adresu na koju želite dobivati obavijesti i kliknite gumb "Pošalji"